Atbalsts mācībām Latvijas skolās Ukrainas skolēniem

10/09/2023

Septembrī projekta "Dzīvot Latvijā 2023" ietvaros turpinām sniegt atbalstu Ukrainas skolēniem Latvijas skolās, nodrošinot latviešu valodas konsultācijas. Trešdienās no pl. 16:00 - 18:00 aicinām 4. - 8.klašu Ukrainas skolēnus  Izglītības attīstības centrā, Dzirnavu ielā 34a-8, Rīgā. Interaktīvā veidā uzlabosim latviešu valodas prasmes. Konsultācijas plānotas 6.,13.,20.,27.septembrī un  4.,11.18.,25.oktobrī.
???? Lūdzam uz katru nodarbību pieteikties pa e-pastu: iac@latnet.lv (skolēna vārds, uzvārds, skola, klase).
☕Aicinām uz IAC vecākus kopā ar bērniem, pacienāsim ar kafiju un piedāvāsim vietu savstarpējām sarunām IAC birojā.

Konsultācijas Ukrainas skolēniem piedāvājam IAC projekta "Dzīvoju Latvijā 2023" ietvaros, to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem