Eiroparlamenta vēlēšanu simulācijas skolās

22/05/2019

Būt aktīvi iesaistītiem sabiedrības un politiskajās norisēs ir viens no IAC jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekta "Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ" mērķiem, Šajā pavasarī, kad politiskā aktualitāte ir Eiroparlamenta vēlēšanas, skolas tika aicinātas un metodiski izglītotas, lai organizētu Vēlēšanu simulācijas vecāko klašu skolēniem - esošajiem un turpmākajiem vēlētājiem!

Paldies Ventspils 4.vidusskolas (vairāk par pasākumu), Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas (vairāk), Daugavpils 10.vidusskolas (vairāk) un Jaunogres vidusskolas (foto)  vēlēšanu pasākuma organizatoriem un ziņu sagatavotājiem!  Aicinām arī Jūs skatīties, gūt iedvesmu un vērsties pēc padoma, kā veicināt savas skolas vecāko klašu skolēnu līdzdalību nozīmīgās sabiedrības norisēs.