Dodamies ārpus - 1. Latvijas iepazīšanas ceļojums

Pavasaris nāk ar vēlmi doties ārā - IAC kopā ar projekta "Izzināt. Pieredzēt. Rīkoties" iesaistīto skolu jauniešiem dodas ārpus biroja un ārpus Rīgas centra. Dodas četrās ekskursijās vēlreiz piedzīvot (izzināt, izpētīt, noskaidrot, redzēt, klausīties... ) - kas ir Latvija? Un tā... pēdējā marta dienā mūsu ceļš ved pirmajā no ekskursijām uz Rīgas Vecmīlgrāvja rajonu un Carnikavu, kurā ejam kopā - mēs, IAC komanda, jaunieši no Daugavpils 9.vidusskolas, Viļakas Valsts ģimnāzijas un pedagogi. Nēģu garša, bijušo latviešu sportistu biznesa pieredze, Vecmīlgrāvja aktīvistes patriotisms, A. Dombrovska pilsoniskuma izpausme - Ziemeļblāzmas pils, A. Andrejevas personības un balss valdzinājums - tas viss par mums pašiem - par Latvijas iedzīvotājiem dažādos Latvijas vēstures posmos. Ieskatu ekskursijā sniedz foto, raksts un video, ko sagatavojuši ekskursijas dalībnieki no IAC, Viļakas un Daugavpils skolām.

Publicēja: Linda Kluša (07/04/2017)